Pendrive SanDisk Ultra Dual m3.0 64 GB
Wideo 7Zdjęcia 7 |
SanDisk Ultra Dual m3.0 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Dual m3.0 64 GB
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra Dual Drive - 64GB - USB Stick | 52 zł |
SanDisk Pendrive ULTRA DUAL DRIVE m3.0 64GB 150MB/s SGSAN3G64MDUAL3 | 46 zł |
SanDisk 64GB Ultra Dual Drive m3.0 RF-PD-SND-215 | 41 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive 64GB | 39 zł |
SanDisk Pendrive ULTRA DUAL DRIVE m3.0 64GB 150MB/s 39541 | 46 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual m3.0
Ceny na SanDisk Ultra Dual m3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual m3.0 16 GB | od 18 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 32 GB | od 22 zł | 15 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 64 GB | od 27 zł | 23 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 128 GB | od 40 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 256 GB | od 115 zł | 16 oferty |
Polecamy