Pendrive Kingston DataTraveler Exodia Onyx 128 GB (DTXON/128GB)
Kingston DataTraveler Exodia Onyx 128Gb |
Kolor | | Pojemność | 128 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | 5 lat | Wymiary | 60.7x21x10.2 mm | Waga | 8 g | Data dodania do E-Katalog | luty 2023 | Oznaczenie producenta | DTXON/128GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Kingston Pendrive Data Traveler Exodia Onyx 128GB USB3.2 Gen1 SGKIN3128DTXDATATRAVELER EXODIA ONYX
Kingston DataTraveler Exodia Onyx to pamięć flash zgodna ze standardem USB 3.2 Gen 12, która umo... więcejżliwia szybkie przenoszenie i łatwe przechowywanie danych. Wyposażona w elegancką, matową czarną obudowę pamięć DT Exodia Onyx to idealne, niedrogie i stylowe rozwiązanie do przechowywania plików.
Dodatkowymi zaletami pamięci DT Exodia Onyx są pięcioletnia gwarancja, bezpłatna pomoc techniczna i legendarna niezawodność produktów firmy Kingston. ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 37 zł | | |
|
| Kingston DataTraveler Exodia Onyx 128GB USB 3.2 Gen 1 RF-PD-KNG-0100DATATRAVELER EXODIA ONYX Kingston DataTraveler Exodia Onyx to pamięć flash zgodna ze standardem USB 3.2 Gen 12, która umożliw... więcejia szybkie przenoszenie i łatwe przechowywanie danych. Wyposażona w elegancką, matową czarną obudowę pamięć DT Exodia Onyx to idealne, niedrogie i stylowe rozwiązanie do przechowywania plików. Dodatkowymi zaletami pamięci DT Exodia Onyx są pięcioletnia gwarancja, bezpłatna pomoc techniczna i legendarna niezawodność produktów firmy Kingston. Wyrafinowana i jednocześnie funkcjonalna konstrukcja Elegancka, matowa czarna obudowa w połączeniu z ruchomą zatyczką chroni złącze USB i dane, gdy urządzenie nie jest używane. Niezawodność działania Lekkie rozwiązanie pamięci, zgodne ze standardem USB 3.2 Gen 1, umożliwia szybkie przesyłanie plików. Przenośność Zaczep umożliwia łatwe zamocowanie do kółka na klucze w celu wygodnego przenoszenia pamięci. Ruchoma zatyczka chroni złącze USB Elegancka, matowa czarna obudowa Zaczep umożliwia łatwe zamocowanie do kółka na klucze Komputronik.plZłóż skargę | | 30 zł | | |
|
| Pendrive KINGSTON Data Traveler Exodia Onyx 128GBKingston DataTraveler Exodia Onyx to pamięć flash zgodna ze standardem USB 3.2 Gen 12, która umożliwia szybkie przenoszenie i... więcejłatwe przechowywanie danych. Electro.plZłóż skargę | | 30 zł | | |
|
| KINGSTON USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 128GB DTXON/128GBKolor: Czarny Waga [g]: 8 g Okres gwarancji: 5 lat (gwarancja producenta) Wymiary [mm]: 60,7 x 21 x 10,2 mm Inne: DATATRAVELE... więcejR EXODIA ONYXKingston DataTraveler Exodia Onyx to pamięć flash zgodna ze standardem USB 3.2 Gen 12, która umożliwia szybkie przenoszenie i łatwe przechowywanie danych. Wyposażona w elegancką, matową czarną obudowę pamięć DT Exodia Onyx to idealne, niedrogie i stylowe rozwiązanie do przechowywania plików.Dodatkowymi zaletami pamięci DT Exodia Onyx są pięcioletnia gwarancja, bezpłatna pomoc techniczna i legendarna niezawodność produktów firmy Kingston.Wyrafinowana i jednocześnie funkcjonalna konstrukcja
Elegancka, matowa czarna obudowa w połączeniu z ruchomą zatyczką chroni złącze USB i dane, gdy urządzenie nie jest używane.Niezawodność działania
Lekkie rozwiązanie pamięci, zgodne ze standardem USB 3.2 Gen 1, umożliwia szybkie przesyłanie plików.Przenośność
Zaczep umożliwia łatwe zamocowanie do kółka na klucze w celu wygodnego przenoszenia pamięci.Ruchoma zatyczka chroni złącze USBElegancka, matowa czarna obudowaZaczep umożliwia łatwe zamocowanie do kółka na klucze Pojemność: 128 GB Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 Wspierane systemy operacyjne: Windows 11 Brelok na klucze: Tak Interfejs: ["USB 3.1 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1)"] Rodzaj USB: ["USB-A"] Neonet.plZłóż skargę | | 33 zł | | |
|
| Kingston Pendrive Data Traveler Exodia Onyx 128GB USB3.2 Gen1 107269DATATRAVELER EXODIA ONYX
Dodatkowymi zaletami pamięci DT Exodia Onyx są pięcioletnia gwarancja, bezpłatna pomoc techniczna i legendarna niezawodność produktów firmy Kingston. ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 37 zł | | |
Wideo recenzje
Kingston DataTraveler Exodia Onyx 64GB USB-A Flash Drive | USB 3.2 Gen 1 | DTXON/64GB #shorts
4 sierpnia 20232 525 przegląd
Kingston Data Traveler Exodia Onyx 64 GB USB 3.2 pendrive unboxing #shorts #unboxing
17 maja 2023869 przegląd
Kingston DataTraveler Exodia Onyx USB Flash Drive - Unboxing and Test - 2023
23 lipca 20238 607 przegląd
Modyfikacje Kingston DataTraveler Exodia Onyx
Ceny na Kingston DataTraveler Exodia Onyx |
---|
| Kingston DataTraveler Exodia Onyx 64 GB | | od 18 zł | 17 oferty |
| Kingston DataTraveler Exodia Onyx 128 GB | | od 30 zł | 21 oferta |
| Kingston DataTraveler Exodia Onyx 256 GB | | od 67 zł | 26 oferty |
Dynamika cen dla Kingston DataTraveler Exodia Onyx 128 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna