Pendrive Kingston DataTraveler 80M 128 GB (DT80M/128GB)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Kingston DataTraveler 80M 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler 80M 128 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston DataTraveler 80 M USB-C 32 Gen 1-200 MB/s 128 GB - DT80M/128GB DT | 58 zł |
Kingston DataTraveler 80M - 128GB - USB Stick | 73 zł |
Kingston DataTraveler 80M 128GB USB 3.2 Gen 1 Type-C RF-PD-KNG-0097 | 48 zł |
Kingston Pendrive 128GB DT80M 200MB/s USB-C 3.2 Gen1 | 72 zł |
Pendrive Kingston DT80M, 128 GB (DT80M/128GB) | 79 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DataTraveler 80M
Ceny na Kingston DataTraveler 80M |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler 80M 64 GB | od 29 zł | 11 oferty | ||
Kingston DataTraveler 80M 128 GB | od 48 zł | 10 oferty | ||
Kingston DataTraveler 80M 256 GB | od 84 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →