Pendrive Kingston IronKey Vault Privacy 50 16 GB (IKVP50/16GB)
Wideo 10Zdjęcia 4 |
Kingston IronKey Vault Privacy 50 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston IronKey Vault Privacy 50 16 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston IronKey Vault Privacy 50 FIPS 197 certyfikowany i XTS-AES 256-bit | 219 zł |
Kingston IronKey Vault Privacy 50 16GB USB 3.0 256bit AES Encrypted RF-PD- | 279 zł |
KINGSTON 16GB IronKey Vault Privacy 50 USB AES-256 Encrypted FIPS 197 | 312 zł |
Pendrive Kingston IronKey Vault Privacy 50, 16 GB (IKVP50/16GB) | 285 zł |
Kingston 16GB IronKey Vault Privacy 50 AES-256 Encrypted, FIPS 197 | 273 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston IronKey Vault Privacy 50
Ceny na Kingston IronKey Vault Privacy 50 |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Vault Privacy 50 8 GB | od 218 zł | 6 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 16 GB | od 219 zł | 8 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 32 GB | od 320 zł | 10 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 64 GB | od 477 zł | 10 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 128 GB | od 619 zł | 7 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 256 GB | od 779 zł | 8 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 512 GB | od 979 zł | 2 oferty |
Polecamy