Pendrive Kingston DataTraveler microDuo 3C 256 GB
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Kingston DataTraveler microDuo 3C 256Gb |
|
Ultrakompaktowa pamięć flash USB o pojemności 256 GB o oryginalnej konstrukcji, która zawiera jednocześnie dwie popularne opcje interfejsu USB 3.1 Gen1. Użytkownik może korzystać zarówno z tradycyjnego złącza Type-A, jak i bardziej nowoczesnego reverse Type-C (oba interfejsy nie działają jednocześnie). Obudowa dysku urządzenia jest wykonana z aluminium, a wytrzymała plastikowa nasadka obrotowa chroni port USB C.
Dzięki takiemu rozmieszczeniu dysk Kingston DataTraveler microDuo 3C 256 GB można podłączyć do dowolnego komputera PC, laptopa i ultrabooka, w tym modeli Apple MacBook. Możliwe jest również bezpośrednie połączenie z tabletami i smartfonami wyposażonymi w złącze Type-C z funkcją OTG. Połączenie wysokiej jakości pamięci Flash i niezawodnego kontrolera pozwala zademonstrować przyzwoitą prędkość odczytu sekwencyjnego (do 100 MB/s) i umiarkowaną prędkość zapisu (do 15 MB/s).
Takie wskaźniki umożliwiają szybkie przenoszenie plików między komputerem osobistym, tabletem, smartfonem i laptopem bez organizowania połączeń sieciowych lub korzystania z usług w chmurze. Ponadto dysk nadaje się do roli niezawodnego nośnika klucza cyfrowego i może być używany do przechowywania znacznych ilości treści cyfrowych użytkownika. W pełni kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows 11/10/8.1/8/7, Mac OS 10.12.x+, Linux 2.6.x+ i ChromeOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston DataTraveler microDuo 3C 256 GB
Wszystkie ceny 13 →Kingston DataTraveler microDuo 3C pamięć USB 256 GB USB Gen 3 typ C i typ | 85 zł |
Kingston DataTraveler microDuo 3C - 256GB - USB Stick | 119 zł |
Kingston Pendrive USB Data Traveler MicroDuo 3C G3 256GB USB-A/USB-C SGKIN | 88 zł |
Kingston DataTraveler MicroDuo 3C 200 MB/s 256GB USB A i C RF-PD-KNG-0066 | 86 zł |
Kingston Pendrive USB Data Traveler MicroDuo 3C G3 256GB USB-A/USB-C | 102 zł |
Modyfikacje Kingston DataTraveler microDuo 3C
Ceny na Kingston DataTraveler microDuo 3C |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler microDuo 3C 64 GB | od 39 zł | 21 oferta | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 128 GB | od 58 zł | 14 oferty | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 256 GB | od 85 zł | 14 oferty |