Pendrive Kingston IronKey Keypad 200C 512 GB (IKKP200C/512GB)
Zdjęcia 5 |
Kingston IronKey Keypad 200C 512Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston IronKey Keypad 200C 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston IronKey Keypad 200C pamięć USB 512 GB USB-C FIPS 140-3 Lvl 3 Pend | 1 639 zł |
Kingston Ironkey Keypad - 512GB - USB Stick | 1 255 zł |
Kingston IronKey Keypad 200 512GB USB-C AES Encrypted RF-PD-KNG-0125 | 1 259 zł |
Kingston Keypad 200c 512gb Pendrive Niebieski IKKP200C/512GB | 1 482 zł |
Modyfikacje Kingston IronKey Keypad 200C
Ceny na Kingston IronKey Keypad 200C |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Keypad 200C 8 GB | od 365 zł | 4 oferty | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 16 GB | od 464 zł | 7 oferty | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 32 GB | od 600 zł | 4 oferty | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 64 GB | od 819 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 128 GB | od 866 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 256 GB | od 989 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 512 GB | od 1 255 zł | 4 oferty |
Polecamy