Pendrive SanDisk Cruzer Blade 128 GB (SDCZ50-128G)
Wideo 13Zdjęcia 4 |
SanDisk Cruzer Blade 128Gb |
|
Ścisłość.
Brak obsługi USB 3.0.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Cruzer Blade 128 GB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Pendrive Sdcz50-b35 USB 20 Czarny S0222598 | 88 zł |
SANDISK Pamięć USB SANDISK Cruzer Blade 128 GB Czarno-czerwony | 44 zł |
SanDisk Cruzer Blade 128GB SGSAN2128SDCZ50 | 58 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Blade SDCZ50-128G-B35, 128 GB, USB 2.0 | 48 zł |
SanDisk 128GB Cruzer Blade RF-PD-SND-200 | 59 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Cruzer Blade
Ceny na SanDisk Cruzer Blade |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Blade 16 GB | od 23 zł | 12 oferty | ||
SanDisk Cruzer Blade 16 GB | od 66 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Cruzer Blade 32 GB | od 19 zł | 23 oferty | ||
SanDisk Cruzer Blade 64 GB | od 22 zł | 34 oferty | ||
SanDisk Cruzer Blade 128 GB | od 30 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →