Pendrive Kingston IronKey Keypad 200C 64 GB (IKKP200C/64GB)
Zdjęcia 7 |
Kingston IronKey Keypad 200C 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston IronKey Keypad 200C 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston IronKey Keypad 200 64GB USB-C AES Encrypted RF-PD-KNG-0121 | 819 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! kingston Pendrive 64GB IronKey Keypad 200 FIPS140-3 Lv | 928 zł |
Kingston 64GB IronKey Keypad 200C USB-C FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 - darmowy | 849 zł |
Modyfikacje Kingston IronKey Keypad 200C
Ceny na Kingston IronKey Keypad 200C |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Keypad 200C 8 GB | od 365 zł | 4 oferty | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 16 GB | od 464 zł | 7 oferty | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 32 GB | od 600 zł | 4 oferty | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 64 GB | od 819 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 128 GB | od 866 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 256 GB | od 989 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 512 GB | od 1 255 zł | 4 oferty |
Polecamy