Pendrive Kingston DataTraveler Exodia 32 GB (DTX/32GB)
Wideo 18Zdjęcia 4 |
Kingston DataTraveler Exodia 32Gb 2020 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler Exodia 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston 32GB USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia (Black + White) RF-PD-KNG- | 29 zł |
Pendrive KINGSTON DataTraveler Exodia 32GB | 30 zł |
Kingston Dt Exodia Usb 3.2 32gb Pendrive Czarny DTX/32GB | 121 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DataTraveler Exodia
Ceny na Kingston DataTraveler Exodia |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia 32 GB | od 29 zł | 4 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia 32 GB | od 100 zł | 1 oferta | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 GB | od 18 zł | 25 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 GB | od 51 zł | 1 oferta | ||
Kingston DataTraveler Exodia 128 GB | od 31 zł | 31 oferta | ||
Kingston DataTraveler Exodia 256 GB | od 65 zł | 31 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →