Pendrive Kingston IronKey D500S 8 GB (IKD500S/8GB)
Zdjęcia 7 |
Kingston IronKey D500S 8Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston IronKey D500S 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston IronKey D500S szyfrowana sprzętowo pamięć USB 8GB FIPS 140-3 Lvl | 469 zł |
Kingston IronKey D500S 8GB FIPS 140-3 Level 3 256bit RF-PD-KNG-0136 | 469 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! kingston Pendrive 8GB D500S AES-256 FIPS 140-3 Lvl 3 | 455 zł |
Kingston 8GB IronKey D500S FIPS 140-3 Level 3 AES 256 - darmowy odbiór w 2 | 599 zł |
Modyfikacje Kingston IronKey D500S
Ceny na Kingston IronKey D500S |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey D500S 8 GB | od 455 zł | 4 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 16 GB | od 519 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 32 GB | od 736 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 64 GB | od 892 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 128 GB | od 1 199 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 256 GB | od 1 791 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 512 GB | od 2 166 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →