Pendrive Kingston IronKey D500S Managed 16 GB (IKD500SM/16GB)
Zdjęcia 7 |
Kingston IronKey D500S Managed 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston IronKey D500S Managed 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston IronKey D500SM - 16GB - USB Stick | 665 zł |
Kingston IronKey Managed D500SM 16GB FIPS 140-3 Level 3 256bit RF-PD-KNG-0 | 669 zł |
Kingston 16GB IronKey Managed D500SM FIPS 140-3 Level 3 AES 256 - darmowy | 669 zł |
Modyfikacje Kingston IronKey D500S Managed
Ceny na Kingston IronKey D500S Managed |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey D500S Managed 8 GB | od 499 zł | 5 oferty | ||
Kingston IronKey D500S Managed 16 GB | od 665 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D500S Managed 32 GB | od 869 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D500S Managed 64 GB | od 1 119 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D500S Managed 128 GB | od 1 449 zł | 1 oferta | ||
Kingston IronKey D500S Managed 256 GB | od 1 999 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D500S Managed 512 GB | od 2 445 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →