Pendrive Kingston DataTraveler R500 128 GB
Kingston DataTraveler R500 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler R500 128 GB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston DataTraveler 70 - 128GB - USB Stick | 46 zł |
Kingston Pendrive DT70/128GB USB-C 3.2 Gen1 SGKIN3128DT7001 | 37 zł |
Kingston DataTraveler 70 128GB USB 3.2 Gen 1 Type-C RF-PD-KNG-0024 | 38 zł |
Pendrive KINGSTON DataTraveler 70 128GB | 35 zł |
Pendrive KINGSTON DataTraveler 70 128GB | 35 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →