Pendrive Kingston DataTraveler Kyson 256 GB (DTKN/256GB)
Wideo 2Zdjęcia 19 |
Kingston DataTraveler Kyson 256Gb 2020 rokUSB 3.0 |
|
Smukły, pojemny i niezwykle lekki pendrive USB z szybkim interfejsem USB 3.2 Gen1 i wytrzymałą aluminiową obudową. Jest pozycjonowany jako uniwersalny produkt średniej kategorii cenowej, odpowiedni do rozwiązywania szerokiego zakresu zadań. Może stać się niezawodnym sposobem przechowywania, fizycznego przesyłania i tworzenia kopii zapasowych imponujących ilości zdjęć, dokumentów tekstowych / internetowych, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i różnych treści multimedialnych.
Z powodzeniem może pracować w dowolnych systemach multimedialnych i smart TV. Nadaje się do roli bezproblemowego nośnika klucza elektronicznego. Charakteryzuje się wysoką deklarowaną prędkością odczytu (200 MB/s) oraz imponującą prędkością zapisu (60 MB/s dla dużych plików). Po niedziałającej stronie srebrzystej aluminiowej obudowy znajduje się mała plastikowa szekla do bezpiecznego mocowania do smyczy.
Dzięki wydajnemu kontrolerowi i szybkiemu interfejsowi USB 3.2, skopiowanie jednego pliku multimedialnego o pojemności 4 GB z takiego urządzenia na komputer osobisty zajmuje nieco ponad 20 sekund, a kilkaset zdjęć jest kopiowanych w 15 sekund. Niewielki rozmiar i ultralekka waga (tylko 4 g) pozwalają bez wahania zabrać dysk ze sobą w każdą podróż. Deklarowana pełna wsteczna kompatybilność z wersją interfejsu USB 2.0 oraz natywne wsparcie dla systemów operacyjnych Windows, MacOS, Linux i Chrome OS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston DataTraveler Kyson 256 GB
Wszystkie ceny 13 →Kingston DTKN/256GB Pamięć USB 256 GB Szary | 85 zł |
Kingston DataTraveler Kyson - 256GB - USB Stick | 94 zł |
Kingston Pendrive Kyson DTKN/256 USB 3.2 Gen1 SGKIN3256DTKN01 | 85 zł |
Kingston DataTraveler Kyson 256GB USB 3.2 Gen 1 RF-PD-KNG-0039 | 92 zł |
KINGSTON FLASH Kyson 256GB USB3.2 Gen 1 | 113 zł |
Modyfikacje Kingston DataTraveler Kyson
Ceny na Kingston DataTraveler Kyson |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Kyson 32 GB | od 34 zł | 11 oferty | ||
Kingston DataTraveler Kyson 64 GB | od 26 zł | 27 oferty | ||
Kingston DataTraveler Kyson 128 GB | od 45 zł | 24 oferty | ||
Kingston DataTraveler Kyson 256 GB | od 85 zł | 14 oferty | ||
Kingston DataTraveler Kyson 512 GB | od 119 zł | 10 oferty |