Pendrive Kingston DataTraveler Max USB-A 256 GB (DTMAXA/256GB)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Kingston DataTraveler Max USB-A 256Gb 2022 rokUSB 3.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler Max USB-A 256 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston DataTraveler Max Type-A USB 32 Gen 2 pamięć flash 256 GB 1000R/90 | 134 zł |
Kingston DataTraveler Max - Fioletowy - 256GB - USB Stick | 134 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler MAX A 256GB USB-A 3.2 Gen2 SGKIN3256DTMAXA | 147 zł |
Kingston DataTraveler MAX 256GB USB 3.2 USB-A RF-PD-KNG-0069 | 130 zł |
KINGSTON USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 256GB 1000MB/s DTMAXA/256GB | 149 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DataTraveler Max USB-A
Ceny na Kingston DataTraveler Max USB-A |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Max USB-A 256 GB | od 130 zł | 15 oferty | ||
Kingston DataTraveler Max USB-A 512 GB | od 218 zł | 15 oferty | ||
Kingston DataTraveler Max USB-A 1000 GB | od 379 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →