Pendrive Kingston IronKey Locker+ 50 32 GB (IKLP50/32GB)
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Kingston IronKey Locker+ 50 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston IronKey Locker+ 50 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston IronKey Locker 50 pendrive szyfrowanie XTS-AES do ochrony danych | 141 zł |
Kingston IronKey Locker+ 50 32GB USB 3.0 RF-PD-KNG-0082 | 133 zł |
Pendrive, KINGSTON, IronKey Locker + 50 32GB (IKLP50/32GB) | 133 zł |
Kingston Ironkey Locker Iklp50 32gb Pendrive Posrebrzany 903157824 | 157 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston IronKey Locker+ 50
Ceny na Kingston IronKey Locker+ 50 |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Locker+ 50 16 GB | od 121 zł | 5 oferty | ||
Kingston IronKey Locker+ 50 32 GB | od 133 zł | 5 oferty | ||
Kingston IronKey Locker+ 50 64 GB | od 240 zł | 8 oferty | ||
Kingston IronKey Locker+ 50 128 GB | od 354 zł | 11 oferty | ||
Kingston IronKey Locker+ 50 256 GB | od 559 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →