Pendrive Kingston DataTraveler Max 256 GB (DTMAX/256GB)
Wideo 12Zdjęcia 8 |
Kingston DataTraveler Max 256Gb |
|
Ultraszybka pamięć flash USB o średniej pojemności (256 GB) w stylowej, prążkowanej plastikowej obudowie z praktyczną, wysuwaną konstrukcją, szybkim interfejsem USB C 3.2 Gen2 i wskaźnikiem aktywności LED. Jeden z najbardziej wydajnych dysków flash masowych 2021 roku na rynku krajowym. Posiada złącze USB C i niewiarygodnie wysoką prędkość odczytu/zapisu, odpowiednio do 1000 i 900 MB/s.
Jest pozycjonowany jako produkt wysokiej klasy skierowany do użytkowników, którzy często rejestrują duże ilości danych i traktują swój czas jako naprawdę ważny zasób. Dysk Kingston DataTraveler Max o pojemności 256 GB jest idealny do przesyłania dużych ilości danych oraz krótko-/średnioterminowego przechowywania danych. Ze względu na imponująco wysoką prędkość odczytu/zapisu nadaje się do sytuacji wymagających szybkiego kopiowania/przesyłania dużych plików, ponieważ zapisanie pliku multimedialnego o pojemności 10 GB zajmuje nie więcej niż 15 sekund (pod warunkiem, że płyta główna w pełni obsługuje interfejs USB 3.2 Gen2) . Wytrzymała plastikowa obudowa jest praktycznie odporna na zarysowania i ma stylowy wygląd, który dobrze komponuje się z akcesoriami klasy biznesowej. Dzięki uniwersalnemu złączu USB C i obsłudze funkcji OTG dysk można łatwo podłączyć do tabletów/smartfonów i wykorzystać do tworzenia kopii zapasowych lub przesyłania informacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston DataTraveler Max 256 GB
Wszystkie ceny 18 →Kingston DataTraveler Max pamięć USB 32 Gen 2 256 GB 1000R/900W - DTMAX/25 | 130 zł |
Kingston Pamięć flash Data Traveler MAX 256GB USB3.2 Gen2 SGKIN3256DTMAX0 | 147 zł |
Kingston DataTraveler MAX 256GB USB 3.2 USB-C RF-PD-KNG-0049 | 130 zł |
Kingston Pamięć flash Data Traveler MAX 256GB USB3.2 Gen2 68806 | 150 zł |
Pendrive Kingston DataTraveler Max, 256 GB (DTMAX/256GB) | 130 zł |
Modyfikacje Kingston DataTraveler Max
Ceny na Kingston DataTraveler Max |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Max 256 GB | od 130 zł | 19 oferty | ||
Kingston DataTraveler Max 512 GB | od 214 zł | 16 oferty | ||
Kingston DataTraveler Max 1024 GB | od 345 zł | 15 oferty |