Pendrive Kingston DataTraveler Micro 3.2 64 GB
Zdjęcia 7 |
Kingston DataTraveler Micro 3.2 64 Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler Micro 3.2 64 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston DataTraveler Micro USB Flash Drive 64 GB 200 MB/s metalowy USB 32 | 44 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler Micro G2 64GB USB 3.2 Gen1 SGKIN3G64MC3G20 | 39 zł |
Kingston DataTraveler Micro 64GB USB 3.2 200MB/s RF-PD-KNG-0074 | 42 zł |
Pendrive (Pamięć USB) KINGSTON 64 GB Srebrny | 63 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler Micro G2 64GB USB 3.2 Gen1 86481 | 39 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Kingston DataTraveler Micro 3.2
Ceny na Kingston DataTraveler Micro 3.2 |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Micro 3.2 64 GB | od 34 zł | 12 oferty | ||
Kingston DataTraveler Micro 3.2 128 GB | od 55 zł | 12 oferty | ||
Kingston DataTraveler Micro 3.2 256 GB | od 88 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →