Pendrive Kingston DataTraveler Kyson 32 GB (DTKN/32GB)
Kingston DataTraveler Kyson 32Gb |
Kolor | | Pojemność | 32 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Prędkość odczytu danych | 200 MB/s | Materiał obudowy | metal | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | 5 lat | Wymiary | 39x12x5 mm | Waga | 4 g | Oficjalna strona | kingston.com | Data dodania do E-Katalog | październik 2020 | Oznaczenie producenta | DTKN/32GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Kingston Data Traveler 70 Kyson DTKN/32GB Pamięć Flash Usb Srebrny 32 GBStylowy design z metalu i bez czepka
Prędkość odczytu do 200 MB/s
Funkcjonalna pętla mocowana do breloczków do kluczy
Nume... więcejr części: DTKN/32 GB Amazon.pl
Złóż skargę | | 30 zł | | |
|
| Kingston DataTraveler Kyson - 32GB - USB StickUSB-stick, 32 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-A po??czenie, pr?dko?? transferu do 200MB/s (czyta?) / do 60MB/s (pisa?), p?tla na klucze... więcej, kolor: szary Proshop.plZłóż skargę | | 42 zł | | |
|
| Pendrive KINGSTON Kyson DTKN, 32 GB, USB 3.2 Gen1Pendrive KINGSTON Kyson DTKN, 32 GB, USB 3.2 Gen1 DataTraveler Kyson to wysokowydajna pamięć flash USB typu A firmy Kingston,... więcejcharakteryzująca się wyjątkową ... EmpikZłóż skargę | | 34 zł | | |
|
| Kingston 32GB DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen 1 RF-PD-KNG-0036Kingston DataTraveler Kyson DataTraveler® Kyson to wysokowydajna pamięć flash USB typu A firmy Kingston, charakteryzująca się... więcejwyjątkową szybkością przesyłania danych (odczyt do 200 MB/s), która umożliwia błyskawiczne i wygodne przesyłanie plików. Pojemność do 256 GB pozwala na swobodne przechowywanie i udostępnianie zdjęć, filmów, muzyki i innych treści. Metalowa konstrukcja bez zatyczki pozwala uniknąć jej zgubienia, a funkcjonalny zaczep ułatwia zabranie jej ze sobą. Wytrzymała i lekka konstrukcja Kompaktowe rozwiązanie do przechowywania danych w stylowej i trwałej metalowej obudowie. Szybkość przesyłania USB 3.2 Gen 1 Odczyt do 200 MB/s. Dane zawsze pod ręką Konstrukcja bez zatyczki i funkcjonalny zaczep ułatwiają noszenie przy sobie. Większa pojemność Do 256 GB miejsca na pliki, zdjęcia, muzykę, filmy i inne dane. Komputronik.plZłóż skargę | | 37 zł | | |
|
| Pendrive (Pamięć USB) KINGSTON 32 GB Srebrno-czarnyPendrive o pojemności 32 GB. Posiada interfejs USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1. ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 53 zł | | |
Wideo recenzje
Kingston 32GB USB 3.2 Gen 1 Data Traveler Kyson Unboxing
12 sierpnia 20223 131 przegląd
Kingston Launch 3 New Pendrive |Kingston Datatraveler Kyson, Duo and DT-80 | USB Type-A And Type-C
19 grudnia 2020377 przegląd
Modyfikacje Kingston DataTraveler Kyson
Ceny na Kingston DataTraveler Kyson |
---|
| Kingston DataTraveler Kyson 32 GB | | od 30 zł | 10 oferty |
| Kingston DataTraveler Kyson 64 GB | | od 26 zł | 29 oferty |
| Kingston DataTraveler Kyson 128 GB | | od 45 zł | 24 oferty |
| Kingston DataTraveler Kyson 256 GB | | od 86 zł | 13 oferty |
| Kingston DataTraveler Kyson 512 GB | | od 120 zł | 10 oferty |
Dynamika cen dla Kingston DataTraveler Kyson 32 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna