Pendrive Kingston DataTraveler 80 256 GB (DT80/256GB)
Wideo 4Zdjęcia 17 |
Kingston DataTraveler 80 256Gb |
|
Kompaktowa, trwała i szybka pamięć flash USB o średniej pojemności (256 GB) w wytrzymałej plastikowej obudowie z zaślepką i odwracalnym portem interfejsu USB C 3.2 Gen1. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej, przeznaczony dla użytkowników, którzy często muszą przenosić znaczne ilości danych na dysk. Posiada złącze połączeniowe (USB C) i imponującą prędkość sekwencyjnego odczytu/zapisu, sięgającą odpowiednio 200/60.
Dzięki uniwersalnemu złączu USB C i obsłudze funkcji OTG dysk można łatwo podłączyć do tabletów/smartfonów i używać do tworzenia kopii zapasowych lub przesyłania zdjęć, filmów i dowolnych innych dokumentów. Dysk Kingston DataTraveler 80 256 GB jest odpowiedni do przechowywania dużej ilości różnorodnych informacji. Ze względu na przyzwoitą prędkość odczytu/zapisu nadaje się do sytuacji wymagających szybkiego kopiowania/przesyłania dużych plików, a zapisanie pliku multimedialnego o pojemności 2 GB zajmuje nieco ponad 30 sekund (pod warunkiem, że płyta główna w pełni obsługuje interfejs USB 3.2 Gen1). Wytrzymały plastikowy korpus jest odporny na zarysowania i ma stylowy wygląd, który dobrze komponuje się z akcesoriami klasy biznesowej. Kompaktowy rozmiar i niewielka waga (4 g) pozwalają nosić ten dysk w dowolnej kieszeni lub torbie. Bez problemu zabierzesz go ze sobą w podróż, podróż lub podróż służbową.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Modyfikacje Kingston DataTraveler 80
Ceny na Kingston DataTraveler 80 |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler 80 32 GB | od 29 zł | 2 oferty | ||
Kingston DataTraveler 80 64 GB | od 61 zł | 1 oferta | ||
Kingston DataTraveler 80 128 GB | od 85 zł | 1 oferta | ||
Kingston DataTraveler 80 256 GB | od 135 zł | 1 oferta |