Pendrive Intenso Flash Line 128 GB (3538491)
Zdjęcia 7 |
Intenso Flash Line 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Flash Line 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive INTENSO Flash Line 128GB | 70 zł |
Pendrive INTENSO Flash Line 128GB | 70 zł |
Modyfikacje Intenso Flash Line
Ceny na Intenso Flash Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Flash Line 32 GB | od 24 zł | 5 oferty | ||
Intenso Flash Line 64 GB | od 45 zł | 3 oferty | ||
Intenso Flash Line 128 GB | od 70 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →