Pendrive PNY Attache 4 2.0 128 GB
PNY Attache 4 2.0 128Gb 2022 rokUSB 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Attache 4 2.0 128 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Attache 4 2.0 128GB FD128ATT4-EF SGPNY2128ATT4EF | 27 zł |
Pendrive PNY Attache 4 FD128GATT4-EF 128GB | 27 zł |
PNY Attache 4 2.0 128GB FD128ATT4-EF 39943 | 27 zł |
Pendrive PNY Attache 4 FD128GATT4-EF 128GB | 27 zł |
PNY Attache 4 2.0 128GB FD128ATT4-EF | 98 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje PNY Attache 4 2.0
Ceny na PNY Attache 4 2.0 |
---|---|---|---|---|
PNY Attache 4 2.0 16 GB | od 23 zł | 3 oferty | ||
PNY Attache 4 2.0 32 GB | od 16 zł | 15 oferty | ||
PNY Attache 4 2.0 64 GB | od 20 zł | 13 oferty | ||
PNY Attache 4 2.0 128 GB | od 23 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →