Pendrive Intenso Premium Line 128 GB (3534491)
Zdjęcia 6 |
Intenso Premium Line 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Premium Line 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive INTENSO Premium Line 128GB | 110 zł |
Pendrive Intenso Premium Line, 128 GB (3534491) | 86 zł |
Intenso Premium Line 128gb Usb 3.0 Pendrive Posrebrzany 3534491 | 84 zł |
Modyfikacje Intenso Premium Line
Ceny na Intenso Premium Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Premium Line 32 GB | od 35 zł | 5 oferty | ||
Intenso Premium Line 64 GB | od 42 zł | 4 oferty | ||
Intenso Premium Line 128 GB | od 84 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →