Pendrive SanDisk Ultra Eco USB 3.2 256 GB (SDCZ96-256G-G46)
Zdjęcia 11 |
SanDisk Ultra Eco USB 3.2 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Eco USB 3.2 256 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk 256 GB Ultra Eco USB 32 pamięć flash do 100 MB/s ekologiczny dysk | 79 zł |
SanDisk Ultra ECO 256GB USB 3.2 100MB/s RF-PD-SND-0101 | 120 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Eco 256GB | 120 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Eco 256GB SDCZ96-256G-G46 | 120 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje SanDisk Ultra Eco USB 3.2
Ceny na SanDisk Ultra Eco USB 3.2 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Eco USB 3.2 64 GB | od 40 zł | 8 oferty | ||
SanDisk Ultra Eco USB 3.2 128 GB | od 55 zł | 11 oferty | ||
SanDisk Ultra Eco USB 3.2 256 GB | od 79 zł | 9 oferty | ||
SanDisk Ultra Eco USB 3.2 512 GB | od 206 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →