Pendrive Integral 360-C Dual USB-C & USB 3.0 128 GB (INFD128GB360CDL3.0)
Zdjęcia 7 |
Integral 360-C Dual USB-C & USB 3.0 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral 360-C Dual USB-C & USB 3.0
Ceny na Integral 360-C Dual USB-C & USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Integral 360-C Dual USB-C & USB 3.0 16 GB | od 158 zł | 1 oferta | ||
Integral 360-C Dual USB-C & USB 3.0 32 GB | od 161 zł | 1 oferta | ||
Integral 360-C Dual USB-C & USB 3.0 64 GB | od 168 zł | 1 oferta | ||
Integral 360-C Dual USB-C & USB 3.0 128 GB | od 195 zł | 1 oferta |
Polecamy