Pendrive Integral Black USB 3.0 32 GB (INFD32GBBLK3.0)
Zdjęcia 7 |
Integral Black USB 3.0 32Gb 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral Black USB 3.0
Ceny na Integral Black USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Black USB 3.0 16 GB | od 19 zł | 3 oferty | ||
Integral Black USB 3.0 32 GB | od 24 zł | 3 oferty | ||
Integral Black USB 3.0 64 GB | od 25 zł | 4 oferty | ||
Integral Black USB 3.0 128 GB | od 30 zł | 3 oferty | ||
Integral Black USB 3.0 256 GB | od 66 zł | 1 oferta | ||
Integral Black USB 3.0 1024 GB | od 198 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →