Pendrive Verbatim Store 'n' Go USB-C 128 GB (49459)
Zdjęcia 5 |
Verbatim Store 'n' Go USB-C 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store 'n' Go USB-C 128 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Store n Go USB-C Stick kompaktowa pamięć z pamięcią 128 GB przeno | 112 zł |
Pendrive, pamięć USB Verbatim Store 'n' Go USB-C 3.2 Gen 128GB (49459) Cza | 113 zł |
Verbatim USB flash disk, USB-C, 128GB, Store ,n, Go USB-C, černý, 49459, p | 100 zł |
Verbatim 3.2 Usb C Pendrive 128gb Posrebrzany 49459 | 86 zł |
Verbatim USB flash disk, USB-C, 128GB, Store ,n, Go USB-C, czarny, 49459, | 89 zł |
Verbatim 128GB Store 'n' Go USB-C 3.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bez | 89 zł |
Modyfikacje Verbatim Store 'n' Go USB-C
Ceny na Verbatim Store 'n' Go USB-C |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store 'n' Go USB-C 32 GB | od 55 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Go USB-C 64 GB | od 61 zł | 2 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Go USB-C 128 GB | od 86 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →