Pendrive HP v212w 128 GB
Zdjęcia 9 |
HP v212w 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP v212w 128 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP v212w pamięć USB 128gb 30852 | 55 zł |
HP Pendrive 128GB USB 2.0 HPFD212LB-128 SGPNY2128HP212L | 31 zł |
Pendrive HP HPFD212B-128 128GB Czarny | 60 zł |
HP Pendrive 128GB USB 2.0 HPFD212LB-128 72250 | 31 zł |
Pendrive HP HPFD212B-128 128GB Czarny | 60 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje HP v212w
Ceny na HP v212w |
---|---|---|---|---|
HP v212w 16 GB | od 37 zł | 1 oferta | ||
HP v212w 32 GB | od 37 zł | 10 oferty | ||
HP v212w 64 GB | od 70 zł | 2 oferty | ||
HP v212w 64 GB | od 41 zł | 1 oferta | ||
HP v212w 128 GB | od 30 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →