Pendrive GOODRAM Unity 64 GB (UUN2-0640S0R11)
Zdjęcia 4 |
GOODRAM Unity 64Gb |
|
Prosty, stylowy i kompaktowy metalowy pendrive USB 2.0 o średniej pojemności. Wyróżnia się wodoodpornością, przystępną ceną, umiarkowaną prędkością odczytu (do 20 MB/s), niską prędkością zapisu (~5 MB/s) oraz brakiem zaślepki złącza interfejsu, która często gubi się na większości dysków flash. Elegancki design srebrnej stalowej obudowy zawiera poręczny pierścień do bezpiecznego mocowania (np.
ze smyczą). Dysk GOODRAM Unity 64 GB jest pozycjonowany jako produkt podstawowej kategorii cenowej, który można wykorzystać do rozwiązywania szerokiego zakresu zadań. Stanie się niezawodnym nośnikiem klucza elektronicznego, sprosta roli repozytorium dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, zdjęć, filmów i innych treści multimedialnych. Skopiowanie pliku o wielkości 1 GB z takiego urządzenia na komputer zajmuje mniej niż minutę, a 50 typowych zdjęć ze smartfona można przenieść w ~20 sekund. Niewielkie rozmiary i niewielka waga pozwalają na przenoszenie tego dysku w małej kieszeni. Producent gwarantuje kompatybilność z przestarzałym standardem interfejsu USB 1.1 oraz jego nowszymi wersjami USB 3.0/3.2. Działa bez problemów w Windows 7/8/8.1/10/11, MacOS 10.5.x i nowszych, Linux 2.6.x i nowszych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kup GOODRAM Unity 64 GB
Wszystkie ceny 6 →Goodram GRUUN2-0640S0R1 Przenośna Pamięć USB Srebrny 64 GB | 42 zł |
GoodRam UUN2 64GB USB 2.0 Srebrny | 30 zł |
Pendrive GoodRam UUN2, 64 GB (UUN2-0640S0R11 ) | 30 zł |
Pendrive 64GB USB 2.0 GOODRAM UUN2-0640S0R11 Silver (26227733 ) | 26 zł |
GoodRam UUN2 64GB USB 2.0 Srebrny | 30 zł |
GOODRAM FLASHDRIVE 64GB UUN2 USB 2.0 SILVER | 26 zł |
Modyfikacje GOODRAM Unity
Ceny na GOODRAM Unity |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Unity 8 GB | od 38 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM Unity 16 GB | od 19 zł | 13 oferty | ||
GOODRAM Unity 32 GB | od 20 zł | 9 oferty | ||
GOODRAM Unity 64 GB | od 26 zł | 7 oferty |