Pendrive GOODRAM Twister 3.0 16 GB
GOODRAM Twister 3.0 16Gb |
Kolor | | Pojemność | 16 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Prędkość odczytu danych | 110 MB/s | Prędkość zapisu danych | 20 MB/s | Wysuwane złącze | | Obrotowa obudowa | | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | dożywotnia gwarancja | Wymiary | 57.1x19.3x10.7 mm | Waga | 15 g | Data dodania do E-Katalog | grudzień 2015 | Oznaczenie producenta | UTS3-0160K0R11
UTS3-0160R0R11
PD16GH3GRTSBR9
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Pen Drive 16 GB Goodram USB30 Twister Black UTS3 0160 K0r11 5908267920800UTS3-0160K0R11
Dobra pamięć RAM Amazon.pl
Złóż skargę | | 33 zł | | |
|
| GOODRAM TWISTER BLACK 16GB USB 3.0 SGGOD3G16TWIB0K | | 24 zł | | |
|
| GOODRAM 16GB UTS3 czarny [USB 3.0] RF-PD-GR-256GOODRAM UTS3 – esencja funkcjonalności Uniwersalność i funkcjonalność to najważniejsze cechy GOODRAM UTS3. Wytrzymała obudowa... więcejz obrotową metalową osłoną doskonale chroni zapisane dane. Szybki i nowoczesny interfejs USB 3.0 zapewni stabilną pracę urządzenia. GOODRAM UTS3 w odróżnieniu od podobnych produktów dostępnych na rynku charakteryzuje się markowymi komponentami. Interfejs USB 3.0 (kompatybilny wstecz z USB 2.0 i 1.1) Obrotowy system zamykania / otwierania Mocowanie na smycz Obudowa z metalu i tworzywa sztucznego Wysoka wydajność dzięki USB 3.0 GOODRAM UTS3 wyposażony został w nowoczesny interfejs USB 3.0, co pozwoliło na zwiększenie prędkości pracy w porównaniu do poprzednich rozwiązań. Dzięki szybkiemu transferowi możesz błyskawicznie skopiować swoje dane. Z pamięci możesz korzystać zarówno w urządzeniach wyposażonych w port USB 3.0, jak i w tych wyposażonych w starsze wersje złącza USB. GOODRAM UTS3 jest kompatybilny wstecznie ze standardem USB 2.0, ale tylko urządzenie obsługujące USB 3.0 pozwoli w pełni cieszyć się szybkimi transferami. Klasyka rozwiązań Obudowa GOODRAM UTS3 wykonana jest z trwałego tworzywa. Dzięki bogatej kolorystyce każdy model nabiera indywidualnego charakteru. Dodatkowym atutem jest obrotowa metalowa osłona, która dodatkowo chroni pamięć USB i nadaje jej niepowtarzalnego wyglądu. Zawsze przy Tobie Klasyczna obudowa GOODRAM UTS3 sprawia, że pendrive zdobywa uznanie wśród zwolenników praktycznych rozwiązań. Przemyślana konstrukcja pamięci GOODRAM UTS3 sprawia, że pendrive ten z łatwością może być zamocowany do smyczy, co pozwoli na użytkowanie w każdym momencie. Obrotowy system zamykania USB i brak zatyczki pozwoli cieszyć się pamięcią nawet tym najbardziej roztargnionym. Niezawodna jakość W GOODRAM UTS3 stosowane są tylko najlepsze komponenty, a w trakcie całego procesu produkcji pamięć przechodzi przez wieloetapowe testy i rygorystyczną kontrolę jakości. Komputronik.plZłóż skargę | | 22 zł | | |
|
| Pendrive GOODRAM UTS3 USB 3.0 16GB CzarnyPendrive marki GOODRAM dedykowany jest tym, którzy cenią praktyczne walory pamięci USB. Ten niewielki pendrive umożliwia wygo... więcejdne przenoszenie i przechowywanie danych. Szybki i nowoczesny interfejs USB 3.0 zapewni stabilną pracę urządzenia. GOODRAM UTS3 w odróżnieniu od podobnych produktów dostępnych na rynku charakteryzuje się markowymi komponentami. Dodatkowym atutem jest obrotowa metalowa osłona, która dodatkowo chroni pamięć USB i nadaje jej niepowtarzalnego wyglądu oraz sprawia, że pendrive zdobywa uznanie wśród zwolenników praktycznych rozwiązań. Maksymalna prędkość odczytu: 60 MB/s. Maksymalna prędkość zapisu: 20 MB/s. Electro.plZłóż skargę | | 21 zł | | |
|
| Pendrive Goodram 16 GB UTS3 CzarnyPendrive GOODRAM 16 GB UTS3 odczyt do 60 MB/s, zapis do 20 MB/s Czarny Pendrive marki GOODRAM o pojemności 16 GB. NAJWAŻNIEJS... więcejZE PARAMETRY Pojemność: 16 GB Interfejs: USB 3.2 gen 1 typu A kompatybilny wstecznie z USB 3.0/2.0/1.1 Prędkość pracy: odczyt: do 60 MB/s, zapis: do 20 MB/s Wymiary: 57,1 x 19,3 x 10,7 mm Waga bez opakowania: 15 g Wymiary opakowania: 103 x 123 mm Źródło zasilania: Zasilanie z portu USB Temperatura pracy: 0°C – 70°C (zalecana) Temperatura przechowywania: -25°C – 85°C (zalecana) Wilgotność pracy i przechowywania: 5 ~ 95% (zalecana) Kompatybilność z systemami operacyjnymi: Windows 2000 SP4 i nowsze, MacOS 10.5.x i nowsze, Linux v.2.6.x i nowsze Kolor: Czarny Klasyczne rozwiązanie Obudowa wykonana z trwałego tworzywa wyposażona w obrotową metalową blaszką chroniącą złącze USB sprawiają, że UTS3 jest produktem przydatnym do pracy i zabawy. Zawsze przy Tobie UTS3 cieszy się popularnością przede wszystkim dzięki praktycznemu zastosowaniu oraz bezproblemowej obsłudze. Przemyślana konstrukcja umożliwia zamocowanie pendrive’a do smyczy, co umożliwi użytkowanie w każdym momencie. Obrotowy system zamykania złącza USB zastępujący zatyczkę, przypadnie do gustu szczególnie roztargnionym użytkownikom. TWOJE DANE ZAWSZE PRZY TOBIE Chcesz, aby Twój pendrive był zawsze przy Tobie? Dzięki obudowie z niewielką perforacją możesz przypiąć je do kluczy, smyczy lub trzymać w kieszeni i mieć swoje dane zawsze na wyciągniecie ręki. UNIWERSALNY I WYGODNY Obudowa wykonana z wytrzymałego materiału z obrotowym systemem zabezpieczenia złącza USB to wyróżniki pamięci UTS. Z kolei uniwersalny rozmiar i kształt to atuty, które sprawiają, że jest on najpopularniejszym modelem pamięci wybieranym przez użytkowników. Maxelektro.plZłóż skargę | | 28 zł | | |
Modyfikacje GOODRAM Twister 3.0
Ceny na GOODRAM Twister 3.0 |
---|
| GOODRAM Twister 3.0 8 GB | | od 25 zł | 5 oferty |
| GOODRAM Twister 3.0 16 GB | | od 16 zł | 22 oferty |
| GOODRAM Twister 3.0 32 GB | | od 16 zł | 25 oferty |
| GOODRAM Twister 3.0 64 GB | | od 20 zł | 31 oferta |
| GOODRAM Twister 3.0 128 GB | | od 36 zł | 21 oferta |
Dynamika cen dla GOODRAM Twister 3.0 16 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna