Pendrive GOODRAM DualDrive 3.0 16 GB
Zdjęcia 6 |
GOODRAM DualDrive 3.0 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DualDrive 3.0 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive GoodRam ODD3, 16 GB (ODD3-0160B0R11) | 50 zł |
Pendrive 16GB USB 3.0 GOODRAM ODD3-0160B0R11 Blue-Silver (38523458 ) | 52 zł |
Goodram USB flash disk OTG, USB 3.0, 16GB, ODD3, niebieski, ODD3-0160B0R11 | 47 zł |
Modyfikacje GOODRAM DualDrive 3.0
Ceny na GOODRAM DualDrive 3.0 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DualDrive 3.0 16 GB | od 47 zł | 4 oferty | ||
GOODRAM DualDrive 3.0 32 GB | od 50 zł | 4 oferty | ||
GOODRAM DualDrive 3.0 64 GB | od 64 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →