Pendrive GOODRAM Twister 16 GB
Zdjęcia 3 |
GOODRAM Twister 16Gb |
|
Praktyczny i niedrogi dysk flash dla konsumentów o małej pojemności (16 GB) z interfejsem USB 2.0, którego przepustowość wystarcza na wszystkie scenariusze korzystania z niedrogich dysków flash. Solidna plastikowa obudowa z metalowym obrotowym wspornikiem, który chroni złącze, pozwala nie martwić się o uratowanie często gubionej nasadki. Producent gwarantuje 100% zgodność z dowolnymi standardami interfejsu USB od przestarzałego 1.1 do zaawansowanego 3.2.
Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w podstawowej półki cenowej, który jest automatycznie rozpoznawany i działa we wszystkich popularnych wersjach systemów operacyjnych rodziny. Dysk GOODRAM Twister 16 GB nadaje się do przechowywania i przenoszenia dowolnych treści cyfrowych (dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, materiałów foto/video). Może pełnić rolę niezawodnego nośnika kluczy cyfrowych.
Pokazuje akceptowalne sekwencyjne prędkości odczytu/zapisu (do 20/5 MB/s). Kompaktowe rozmiary i niewielka waga pozwalają na przenoszenie urządzenia nawet w małej kieszeni lub torbie. Może działać w podwyższonych temperaturach (do 70 °C), zachować dane użytkownika i zachować pełną sprawność po ekspozycji na silne pola magnetyczne i promieniowanie rentgenowskie z detektorów bezpieczeństwa na lotnisku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kup GOODRAM Twister 16 GB
Wszystkie ceny 27 →Goodram UTS2-0160K0R11 Pendrive Czarny 16GB | 30 zł |
GOODRAM TWISTER 16GB Black USB2.0 SGGOD2G16TWIB0K | 22 zł |
Pendrive GOODRAM 16GB USB 2.0 Twister Purple | 23 zł |
GOODRAM 16GB UTS2 czarny RF-PD-GR-216 | 19 zł |
Pendrive GOODRAM UTS2 USB 2.0 16GB Niebieski | 20 zł |
Modyfikacje GOODRAM Twister
Ceny na GOODRAM Twister |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Twister 8 GB | od 14 zł | 34 oferty | ||
GOODRAM Twister 16 GB | od 14 zł | 29 oferty | ||
GOODRAM Twister 32 GB | od 16 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM Twister 64 GB | od 20 zł | 17 oferty | ||
GOODRAM Twister 128 GB | od 39 zł | 2 oferty |