Pendrive Verbatim Store n Go V3 Max 64 GB (49807)
Zdjęcia 20 |
Verbatim Store n Go V3 Max 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Go V3 Max 64 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive VERBATIM V3 Max 64 GB | 99 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Go V3 MAX, 64 GB (49807) | 92 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 3.0, 64GB, V3 MAX, Store N Go, niebieski, 498 | 90 zł |
Verbatim V3 Max Usb 3.0 64gb Pendrive Niebieski 49807 | 100 zł |
Verbatim 64GB V3 MAX USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zw | 99 zł |
Modyfikacje Verbatim Store n Go V3 Max
Ceny na Verbatim Store n Go V3 Max |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go V3 Max 32 GB | od 72 zł | 10 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 Max 64 GB | od 90 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 Max 128 GB | od 108 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →