Pendrive Verbatim Store n Stay Nano 64 GB
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Verbatim Store n Stay Nano 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Verbatim Store n Stay Nano
Ceny na Verbatim Store n Stay Nano |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Stay Nano 16 GB | od 19 zł | 6 oferty | ||
Verbatim Store n Stay Nano 32 GB | od 22 zł | 6 oferty | ||
Verbatim Store n Stay Nano 64 GB | od 44 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →