Pendrive Verbatim Dual USB Drive Type-C 32 GB (49966)
Zdjęcia 4 |
Verbatim Dual USB Drive Type-C 32Gb 32 GB64 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Dual USB Drive Type-C 32 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim 49966 32 GB Dual USB-C/USB 30 Drive 181748 | 58 zł |
Pendrive Verbatim Store ‘n’ Go Dual, 16 GB (49966) | 46 zł |
Pendrive, pamięć USB Verbatim Store 'n' Go Dual Drive 32GB (49966) Czarny/ | 65 zł |
Verbatim USB flash disk OTG, USB 3.0, 32GB, Dual, modrý, 49966, USB A / US | 53 zł |
Verbatim USB flash disk OTG, USB 3.0, 32GB, Dual, niebieski, 49966, USB A | 45 zł |
Verbatim 32GB Store 'n' Go Dual USB-C/USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miasta | 49 zł |
Modyfikacje Verbatim Dual USB Drive Type-C
Ceny na Verbatim Dual USB Drive Type-C |
---|---|---|---|---|
Verbatim Dual USB Drive Type-C 32 GB | od 45 zł | 6 oferty | ||
Verbatim Dual USB Drive Type-C 64 GB | od 58 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →