Pendrive Philips OTG Edition 3.1 32 GB (FM32DC152B/00)
Zdjęcia 3 |
Philips OTG Edition 3.1 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Philips OTG Edition 3.1
Ceny na Philips OTG Edition 3.1 |
---|---|---|---|---|
Philips OTG Edition 3.1 16 GB | od 40 zł | 2 oferty | ||
Philips OTG Edition 3.1 32 GB | od 50 zł | 1 oferta | ||
Philips OTG Edition 3.1 64 GB | od 79 zł | 2 oferty | ||
Philips OTG Edition 3.1 128 GB | od 88 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →