Pendrive Philips Moon 3.1 128 GB (FM12FD165B/00)
Zdjęcia 3 |
Philips Moon 3.1 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Moon 3.1 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips FM12FD165B Moon edition 3.1 - USB flash drive - 128 GB - 128GB - U | 68 zł |
Pendrive PHILIPS Moon 3.1 128GB | 80 zł |
Pendrive PHILIPS Moon 3.1 128GB FM12FD165B 00 | 80 zł |
Philips Usb 3.1 128gb Moon Pendrive Posrebrzany FM12FD165B/00 | 95 zł |
Modyfikacje Philips Moon 3.1
Ceny na Philips Moon 3.1 |
---|---|---|---|---|
Philips Moon 3.1 32 GB | od 35 zł | 1 oferta | ||
Philips Moon 3.1 64 GB | od 40 zł | 1 oferta | ||
Philips Moon 3.1 128 GB | od 68 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →