Pendrive Philips Snow 2.0 128 GB (FM12FD70B/00)
Zdjęcia 6 |
Philips Snow 2.0 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Snow 2.0 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive PHILIPS Snow 128GB | 50 zł |
Pendrive PHILIPS Snow 128GB FM12FD70B 00 | 50 zł |
Modyfikacje Philips Snow 2.0
Ceny na Philips Snow 2.0 |
---|---|---|---|---|
Philips Snow 2.0 8 GB | od 32 zł |
Philips Snow 2.0 16 GB | od 25 zł | 1 oferta | ||
Philips Snow 2.0 32 GB | od 36 zł | 6 oferty | ||
Philips Snow 2.0 64 GB | od 45 zł | 1 oferta | ||
Philips Snow 2.0 128 GB | od 50 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →