Pendrive KIOXIA TransMemory U301 128 GB (LU301W128GG4)
KIOXIA TransMemory U301 128Gb |
Kolor | | Pojemność | 128 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | 5 lat | Wymiary | 51x21x8 mm | Waga | 8 g | Oficjalna strona | personal.kioxia.com | Data dodania do E-Katalog | kwiecień 2021 | Oznaczenie producenta | LU301W128GG4
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| USB-Flashdrive 128 GB USB30 Kioxia TransMemory LU301W128G U301Pomimo swojej kompaktowej konstrukcji ten dysk flash USB "TransMemory U301" zapewnia dużo miejsca do przechowywania – z pojem... więcejnością do 128 GB do zdjęć, muzyki, materiałów wideo, dokumentów i wielu innych.
Dyski flash USB "TransMemory U301" są proste i można je wszędzie ze sobą zabrać
Pamięć: 128.0 Amazon.pl
Złóż skargę | | 54 zł | | |
|
| Pendrive Kioxia TransMemory 128 GB USB 3.2 White (LU301W128G)Pamięć flash Kioxia TransMemory U301 USB ułatwia przechowywanie multimediów dzięki swojej konstrukcji o niewielkich rozmiarac... więcejh, ale wystarczająco dużej pojemności. Wyposażona w technologię USB 3.2 Gen 1, zapewnia szybki transfer danych. Z pojemnością sięgającą nawet 128 GB, możesz zorganizować więcej dokumentów i multimediów na różnych urządzeniach.Mały rozmiar, duży w przestrzeni do przechowywaniaPomimo swoich niewielkich rozmiarów, pamięć USB TransMemory U301 oferuje dużo miejsca — aż do 128 GB — na zdjęcia, muzykę, wideo, dokumenty i wiele więcej.Praktyczny i przenośnyDzięki swojej prostej konstrukcji pamięć USB TransMemory U301 jest łatwa do przenoszenia wszędzie tam, gdzie się udajesz. Rozetka.plZłóż skargę | | 40 zł | | |
|
| Kioxia Pendrive Hayabusa U301 128GB USB 3.2 gen.1 biały SGKIO3128U301W0- Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U301 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do do 128 GB na Twoje zdję... więcejcia, muzykę, filmy, dokumenty itd.
- Prosta konstrukcja pamięci flash USB TransMemory U301 sprawia, że możesz ją zabrać ze sobą wszędzie.
- Pamięć flash USB KIOXIA TransMemory U301 proste rozwiązanie do przechowywania multimediów. Pamięć mała rozmiarem, ale wielka pojemnością z technologią USB 3.2 Gen 1. Pojemność modeli do 128 GB pozwoli Ci na ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 37 zł | | |
|
| Kioxia 128GB U301 Hayabusa White RF-PD-KXIA-0010Mały rozmiar, duża pojemność Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U301 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż d... więcejo do 128 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd. Pragmatyzm i mobilność Prosta konstrukcja pamięci flash USB TransMemory U301 sprawia, że możesz ją zabrać ze sobą wszędzie. Komputronik.plZłóż skargę | | 38 zł | | |
|
| Pendrive KIOXIA Hayabusa U301 USB 3.0 128GB BiałyPamięci KIOXIA TransMemory U301 ułatwiają przechowywanie multimediów - dzięki niewielkim rozmiarom, ale dużej pojemności pami... więcejęci masowej i technologii USB 3.2 Gen 1. Dzięki pojemnościom do 128 GB możesz uporządkować więcej dokumentów i multimediów na różnych urządzeniach. Electro.plZłóż skargę | | 72 zł | | |
Modyfikacje KIOXIA TransMemory U301
Ceny na KIOXIA TransMemory U301 |
---|
| KIOXIA TransMemory U301 16 GB | | od 19 zł | 8 oferty |
| KIOXIA TransMemory U301 32 GB | | od 16 zł | 18 oferty |
| KIOXIA TransMemory U301 64 GB | | od 17 zł | 15 oferty |
| KIOXIA TransMemory U301 128 GB | | od 31 zł | 16 oferty |
| KIOXIA TransMemory U301 256 GB | | od 72 zł | 4 oferty |
Dynamika cen dla KIOXIA TransMemory U301 128 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna