Pendrive Philips Snow 3.0 16 GB
Zdjęcia 15 |
Philips Snow 3.0 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Philips Snow 3.0
Ceny na Philips Snow 3.0 |
---|---|---|---|---|
Philips Snow 3.0 16 GB | od 32 zł | 2 oferty | ||
Philips Snow 3.0 32 GB | od 47 zł | 3 oferty | ||
Philips Snow 3.0 64 GB | od 55 zł | 1 oferta | ||
Philips Snow 3.0 128 GB | od 54 zł | 3 oferty | ||
Philips Snow 3.0 256 GB | od 84 zł | 2 oferty | ||
Philips Snow 3.0 512 GB | od 128 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →