USB-флешка Philips Vivid 3.0 128 ГБ (FM12FD00B/00)
Фото 3 |
Philips Vivid 3.0 128Gb 2022 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Philips Vivid 3.0
Ціни на Philips Vivid 3.0 |
---|---|---|---|---|
Philips Vivid 3.0 16 ГБ | від 32 zł | 2 пропозиції | ||
Philips Vivid 3.0 256 ГБ | від 85 zł | 2 пропозиції | ||
Philips Vivid 3.0 512 ГБ | від 132 zł | 3 пропозиції |