Pendrive Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 16 GB (98709)
Zdjęcia 10 |
Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 16 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Store 'n' Stay NANO - 16GB - USB Stick | 57 zł |
Pendrive VERBATIM Nano Store, 16 GB, USB 3.0 | 29 zł |
Pendrive VERBATIM Nano Store n Stay 16GB USB 3.0 | 35 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Stay NANO, 16 GB (98709) | 35 zł |
Pendrive VERBATIM Nano Store n Stay 16GB USB 3.0 | 35 zł |
Verbatim 16GB Nano Store USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 35 zł |
Modyfikacje Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1
Ceny na Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 16 GB | od 29 zł | 8 oferty | ||
Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 32 GB | od 37 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 64 GB | od 35 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →