Pendrive Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 16 GB (98664)
Zdjęcia 3 |
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Verbatim Store 'n' Go Secure Pro
Ceny na Verbatim Store 'n' Go Secure Pro |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 16 GB | od 121 zł | 2 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 32 GB | od 158 zł | 4 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 64 GB | od 214 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →