Pendrive Intenso Slim Line 16 GB (3532470)
Zdjęcia 8 |
Intenso Slim Line 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Slim Line 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive INTENSO Slim Line 16GB | 35 zł |
Pendrive Intenso Slim line, 16 GB (3532470) | 41 zł |
Modyfikacje Intenso Slim Line
Ceny na Intenso Slim Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Slim Line 8 GB | od 35 zł | 5 oferty | ||
Intenso Slim Line 16 GB | od 35 zł | 5 oferty | ||
Intenso Slim Line 32 GB | od 41 zł | 2 oferty | ||
Intenso Slim Line 64 GB | od 55 zł | 3 oferty | ||
Intenso Slim Line 128 GB | od 80 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →