Pendrive Lexar JumpDrive V400 128 GB (LJDV400128G-BNBNG)
Zdjęcia 7 |
Lexar JumpDrive V400 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive V400 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEXAR Cle USB 128Go Jumpdrive V400 30 Czarny LJDV400128G-BNBNG | 96 zł |
Pendrive Lexar MEMORY DRIVE FLASH USB3 128GB/V400 LJDV400128G-BNBNG LEXAR | 55 zł |
Lexar 128GB JumpDrive® V400 USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 55 zł |
Modyfikacje Lexar JumpDrive V400
Ceny na Lexar JumpDrive V400 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive V400 32 GB | od 36 zł | 6 oferty | ||
Lexar JumpDrive V400 64 GB | od 35 zł | 1 oferta | ||
Lexar JumpDrive V400 128 GB | od 55 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →