Pendrive Imro Cheetah 128 GB
Zdjęcia 4 |
Imro Cheetah 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Imro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Imro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Imro Cheetah 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PENDRIVE IMRO USB 32 Cheetah 128GB USB 32 Cheetah 5902768015645 | 50 zł |
Pamięć Przenośna typu Pendrive Imro Cheetah 128GB USB 3.0 | 55 zł |
Pendrive metalowy IMRO CHEETAH 128GB dysk USB 3.0 | 75 zł |
IMRO USB 3.0 CHEETAH 128GB USB | 41 zł |
Modyfikacje Imro Cheetah
Ceny na Imro Cheetah |
---|---|---|---|---|
Imro Cheetah 8 GB | od 21 zł | 1 oferta | ||
Imro Cheetah 16 GB | od 18 zł | 5 oferty | ||
Imro Cheetah 32 GB | od 18 zł | 5 oferty | ||
Imro Cheetah 64 GB | od 22 zł | 4 oferty | ||
Imro Cheetah 128 GB | od 41 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →