Pendrive Imro Cheetah 64 GB
Zdjęcia 4 |
Imro Cheetah 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Imro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Imro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Imro Cheetah 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cabo Portable Memory Pendrive Imro Cheetah 64Gb 30 Cheetah/64G | 41 zł |
Pamięć Przenośna typu Pendrive Imro Cheetah 64GB USB 3.0 | 45 zł |
IMRO USB 3.0 CHEETAH 64GB USB | 22 zł |
Modyfikacje Imro Cheetah
Ceny na Imro Cheetah |
---|---|---|---|---|
Imro Cheetah 8 GB | od 21 zł | 1 oferta | ||
Imro Cheetah 16 GB | od 18 zł | 4 oferty | ||
Imro Cheetah 32 GB | od 18 zł | 7 oferty | ||
Imro Cheetah 64 GB | od 22 zł | 3 oferty | ||
Imro Cheetah 128 GB | od 50 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →