Pendrive Imro Axis 64 GB
Zdjęcia 7 |
Imro Axis 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Imro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Imro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Imro Axis 64 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IMRO PENDRIVE USB AXIS / 64G 64GB USB 20 COLOR DORADO Axis/64G | 41 zł |
Pendrive IMRO imroDrive 64GB | 22 zł |
Pendrive IMRO imroDrive 64GB BLACK 64G | 22 zł |
Pendrive Imro imroDrive BLACK, 64 GB (BLACK 64GB) | 23 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Imro Axis
Ceny na Imro Axis |
---|---|---|---|---|
Imro Axis 8 GB | od 14 zł | 10 oferty | ||
Imro Axis 16 GB | od 15 zł | 10 oferty | ||
Imro Axis 32 GB | od 32 zł | 4 oferty | ||
Imro Axis 64 GB | od 18 zł | 15 oferty | ||
Imro Axis 128 GB | od 27 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →