Pendrive Emtec T100 32 GB (ECMMD32GT103)
Zdjęcia 7 |
Emtec T100 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Emtec T100
Ceny na Emtec T100 |
---|---|---|---|---|
Emtec T100 32 GB | od 45 zł | 1 oferta | ||
Emtec T100 64 GB | od 56 zł | 1 oferta | ||
Emtec T100 128 GB | od 86 zł | 1 oferta | ||
Emtec T100 256 GB | od 564 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →