Pendrive PNY Elite Steel 3.1 32 GB (FD32GESTEEL31G-EF)
Zdjęcia 4 |
PNY Elite Steel 3.1 32Gb 2020 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje PNY Elite Steel 3.1
Ceny na PNY Elite Steel 3.1 |
---|---|---|---|---|
PNY Elite Steel 3.1 32 GB | od 25 zł | 2 oferty | ||
PNY Elite Steel 3.1 64 GB | od 25 zł | 17 oferty | ||
PNY Elite Steel 3.1 128 GB | od 42 zł | 9 oferty | ||
PNY Elite Steel 3.1 256 GB | od 75 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →