Pendrive KIOXIA TransMemory U301 32 GB (LU301W032GG4)
KIOXIA TransMemory U301 32Gb |
Kolor | | Pojemność | 32 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | 5 lat | Wymiary | 51x21x8 mm | Waga | 8 g | Oficjalna strona | personal.kioxia.com | Data dodania do E-Katalog | kwiecień 2021 | Oznaczenie producenta | LU301W032GG4
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| KIOXIA 32GB TransMemory U301 USB 32 Flash Drive White LU301W032GG4Memory Stick Duo
Kompaktowa konstrukcja
Napędy flash transmemory u3 01 USB są proste i można je wszędzie ze sobą zabrać
Mi... więcejmo kompaktowej konstrukcji napęd flash transmemory u3 01 USB zapewnia dużo miejsca do przechowywania – jest dostępny z pojemnością pamięci do 12 8 GB na zdjęcia, muzykę, materiały wideo, dokumenty i wiele innych
usb 3 2 gen 1
Pojemność pamięci 3 2 GB Amazon.pl
Złóż skargę | | 20 zł | | |
|
| Kioxia Pendrive Hayabusa U301 32GB USB 3.2 gen.1 biały SGKIO3G32U301W0- Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U301 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do do 128 GB na Twoje zdję... więcejcia, muzykę, filmy, dokumenty itd.
- Prosta konstrukcja pamięci flash USB TransMemory U301 sprawia, że możesz ją zabrać ze sobą wszędzie.
- Pamięć flash USB KIOXIA TransMemory U301 proste rozwiązanie do przechowywania multimediów. Pamięć mała rozmiarem, ale wielka pojemnością z technologią USB 3.2 Gen 1. Pojemność modeli do 128 GB pozwoli Ci na ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 24 zł | | |
|
| Kioxia 32GB U301 Hayabusa White RF-PD-KXIA-0008Mały rozmiar, duża pojemność Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U301 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż d... więcejo do 32 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd. Pragmatyzm i mobilność Prosta konstrukcja pamięci flash USB TransMemory U301 sprawia, że możesz ją zabrać ze sobą wszędzie. Komputronik.plZłóż skargę | | 21 zł | | |
|
| Pendrive KIOXIA Hayabusa U301 USB 3.0 32GB BiałyPamięć flash USB KIOXIA TransMemory U301 - proste rozwiązanie do przechowywania multimediów. Pamięć mała rozmiarem, ale wielk... więceja pojemnością z technologią USB 3.2 Gen 1. Pojemność modeli do 128 GB pozwoli Ci na skoordynowanie jeszcze większej ilości danych pomiędzy różnymi urządzeniami. Prosta konstrukcja pamięci flash USB TransMemory U301 sprawia, że możesz ją zabrać ze sobą wszędzie. Electro.plZłóż skargę | | 30 zł | | |
|
| KIOXIA USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 32GB LU301W032GG4Kolor: Biały Waga [g]: 8 g Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 51,4 x 21,4 x 8,4 mm Inne: Pomimo niewielkich rozmiarów... więcejpamięć flash USB TransMemory U301 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do do 128 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd. Prosta konstrukcja pamięci flash USB TransMemory U301 sprawia, że możesz ją zabrać ze sobą wszędzie. Pamięć flash USB KIOXIA TransMemory U301 proste rozwiązanie do przechowywania multimediów. Pamięć mała rozmiarem, ale wielka pojemnością z technologią USB 3.2 Gen 1. Pojemność modeli do 128 GB pozwoli Ci na skoordynowanie jeszcze większej ilości danych pomiędzy różnymi urządzeniami.. Pojemność: 32 GB Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 Wspierane systemy operacyjne: Windows 8.1 Interfejs: ["USB 3.1 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1)","USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)"] Neonet.plZłóż skargę | | 20 zł | | |
Modyfikacje KIOXIA TransMemory U301
Ceny na KIOXIA TransMemory U301 |
---|
| KIOXIA TransMemory U301 16 GB | | od 19 zł | 8 oferty |
| KIOXIA TransMemory U301 32 GB | | od 16 zł | 18 oferty |
| KIOXIA TransMemory U301 64 GB | | od 17 zł | 15 oferty |
| KIOXIA TransMemory U301 128 GB | | od 31 zł | 16 oferty |
| KIOXIA TransMemory U301 256 GB | | od 72 zł | 4 oferty |
Dynamika cen dla KIOXIA TransMemory U301 32 GB